Comments for ПП "Тернопіль Тепло-Комфорт" http://teplo-komfort.com.ua Системи опалення, водопостачання та водовідведення. Sat, 07 Feb 2009 09:41:18 +0000 http://wordpress.org/?v=2.3.1 Comment on Хочу знати! by admin http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1869 admin Thu, 22 Jan 2009 14:59:55 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1869 Автоматика Danfoss i Honywell - це одні з найкращих фірм які спеціалізуються на виробництві автоматики для систем опалення. Щоб дати детальнішу відповідь на ваше запитання, нам потрібно бачити хоча б креслення (схему) системи опалення. Автоматика Danfoss i Honywell - це одні з найкращих фірм які спеціалізуються на виробництві автоматики для систем опалення.
Щоб дати детальнішу відповідь на ваше запитання, нам потрібно бачити хоча б креслення (схему) системи опалення.

]]>
Comment on Хочу знати! by Дима http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1748 Дима Thu, 08 Jan 2009 15:24:05 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1748 Доброго дня. В мене таке питання: хочу встановити в будинку(120 м2) опалення тепла підлога, без радіаторів. Використовую електрокотел(порадьте який краще) з використанням гідроакумуляторів(бойлер), який буде нагрівати воду з замкнутої системи опалення вночі, яка буде використовуватись вдень при відключеному електрокотлові. Використовую багатотарифний електролічильник. Порадьте яку автоматику можна використати? Доброго дня. В мене таке питання: хочу встановити в будинку(120 м2) опалення тепла підлога, без радіаторів. Використовую електрокотел(порадьте який краще) з використанням гідроакумуляторів(бойлер), який буде нагрівати воду з замкнутої системи опалення вночі, яка буде використовуватись вдень при відключеному електрокотлові. Використовую багатотарифний електролічильник. Порадьте яку автоматику можна використати?

]]>
Comment on Хочу знати! by admin http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1655 admin Mon, 29 Dec 2008 06:48:16 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1655 Борис, найоптимальніше в даній ситуації справді не відключати всю систему повністю, а включити опалення на самий мінімум. Цього буде достатньо, щоб система не замерзла, не піддалась корозії і, при необхідності, швидко відновила свою роботу. Якщо ж ви все-таки зніматимете радіатори, то важливо після цього продути компресором всю систему, щоб видалити всі залишки води (а вони завжди є). Радіатори достатньо зберігати у сухому місці. За один сезон і у хороших умовах вони збережуться добре. Борис, найоптимальніше в даній ситуації справді не відключати всю систему повністю, а включити опалення на самий мінімум. Цього буде достатньо, щоб система не замерзла, не піддалась корозії і, при необхідності, швидко відновила свою роботу.

Якщо ж ви все-таки зніматимете радіатори, то важливо після цього продути компресором всю систему, щоб видалити всі залишки води (а вони завжди є). Радіатори достатньо зберігати у сухому місці. За один сезон і у хороших умовах вони збережуться добре.

]]>
Comment on Хочу знати! by Борис http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1587 Борис Wed, 24 Dec 2008 08:15:20 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1587 Підскажіть, будьте добрі. Хочу на зиму відключити в приміщенні систему опалення, для цього хочу злити воду з основної частини (все приміщення опалювати на сьогоднішній день відпала потреба), залишити обігрівати тільки котельню. "Спеціалісти" радять або того не робити, або зняти всі стальні радіатори і скласти в одному теплому місці та наповнити їх водою, щоб запобігти ржавінню. Я хочу просто злити воду з системи і нічого не рухати. Порадьте щось. Дякую. Підскажіть, будьте добрі.
Хочу на зиму відключити в приміщенні систему опалення, для цього хочу злити воду з основної частини (все приміщення опалювати на сьогоднішній день відпала потреба), залишити обігрівати тільки котельню. “Спеціалісти” радять або того не робити, або зняти всі стальні радіатори і скласти в одному теплому місці та наповнити їх водою, щоб запобігти ржавінню. Я хочу просто злити воду з системи і нічого не рухати. Порадьте щось. Дякую.

]]>
Comment on Інфрачервоні обігрівачі by Двосторонні платформи в мережі, або Чому іноді важко визначити користувача? | Українська блогосфера http://teplo-komfort.com.ua/36/infrachervoni-obigrivachi/#comment-1509 Двосторонні платформи в мережі, або Чому іноді важко визначити користувача? | Українська блогосфера Sun, 14 Dec 2008 15:36:25 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/36/infrachervoni-obigrivachi/#comment-1509 [...] підтримки: Інфрачервоне опалення - новітні технології у вашому домі. Його переваги та [...] […] підтримки: Інфрачервоне опалення - новітні технології у вашому домі. Його переваги та […]

]]>
Comment on Настінні газові котли: класифікація (част.1) by 3 плюс 2 плюс 1… Випуск #24 | Українська блогосфера http://teplo-komfort.com.ua/8/nastinni-gazovi-kotli-klasifikatsiya-chast1/#comment-1493 3 плюс 2 плюс 1… Випуск #24 | Українська блогосфера Fri, 12 Dec 2008 20:20:35 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/8/nastinni-gazovi-kotli-klasifikatsiya-chast1/#comment-1493 [...] підтримки: Без “води” і зайвих слів про настінні газові котли. Класифікація, принцип дії та способи підключення. [...] […] підтримки: Без “води” і зайвих слів про настінні газові котли. Класифікація, принцип дії та способи підключення. […]

]]>
Comment on Димоходи для опалювальних котлів by Наволоч в інтернеті клонує сайти… „Українску блогосферу” теж не обійшла сумна участь! | Українська блогосфера http://teplo-komfort.com.ua/31/dimohodi-dlya-opalyuvalnih-kotliv/#comment-1488 Наволоч в інтернеті клонує сайти… „Українску блогосферу” теж не обійшла сумна участь! | Українська блогосфера Thu, 11 Dec 2008 17:03:06 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/31/dimohodi-dlya-opalyuvalnih-kotliv/#comment-1488 [...] Димоходи: повітряпроводи опалювальних котлів. Дізнайся як правильно облаштувати димохід для котла! [...] […] Димоходи: повітряпроводи опалювальних котлів. Дізнайся як правильно облаштувати димохід для котла! […]

]]>
Comment on Хочу знати! by admin http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1475 admin Tue, 09 Dec 2008 07:32:01 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1475 Юра, для центрального опалення використовуються котли великої потужності, від 50 кВт і вище. Котли такої потужності є з стальними і чавунними теплообмінниками. Скоріш за все, саме за типом матеріалу з якого виготовлений теплообмінник ви і запитували про класифікацію котлів. Корпус не грає важливої ролі. Для індивідуального опалення також існують котли з теплообмінниками, що виготовлені або зі сталі, або з чавуну. Матеріали про влаштування котлів ви зможете знайти у спеціалізованих журналах: "Ринок інсталяцій" та "М+Т"("Монтаж + Технологія"). Юра, для центрального опалення використовуються котли великої потужності, від 50 кВт і вище. Котли такої потужності є з стальними і чавунними теплообмінниками. Скоріш за все, саме за типом матеріалу з якого виготовлений теплообмінник ви і запитували про класифікацію котлів. Корпус не грає важливої ролі.
Для індивідуального опалення також існують котли з теплообмінниками, що виготовлені або зі сталі, або з чавуну.
Матеріали про влаштування котлів ви зможете знайти у спеціалізованих журналах: “Ринок інсталяцій” та “М+Т”(”Монтаж + Технологія”).

]]>
Comment on Хочу знати! by admin http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1474 admin Tue, 09 Dec 2008 07:24:12 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/hochu-znati/#comment-1474 swekor, тепловтрати у приміщенні залежать від багатьох факторів: 1.товщини стіни і матеріалу з якого вона зведена; кожен з будівельних матеріалів має свій коефіцієнт тепловтрат; 2.площі вікон, кількості рам; 3.поверховості; 4.площі кімнат і приміщень. Загалом, тепловтрати визначаються з допомогою формул, в які підставляються коефіцієнти тепловтрат. Тому важливо, щоб розрахунок робив спеціаліст. Найпростіша прикидка, це: 1 ребро алюм. рад. на 1 м кв. площі. Проте це визначення часто дуже не точне, тому, все ж таки, радимо звернутись до спеціаліста інженера-теплотехніка! swekor, тепловтрати у приміщенні залежать від багатьох факторів:
1.товщини стіни і матеріалу з якого вона зведена; кожен з будівельних матеріалів має свій коефіцієнт тепловтрат;
2.площі вікон, кількості рам;
3.поверховості;
4.площі кімнат і приміщень.
Загалом, тепловтрати визначаються з допомогою формул, в які підставляються коефіцієнти тепловтрат. Тому важливо, щоб розрахунок робив спеціаліст.

Найпростіша прикидка, це: 1 ребро алюм. рад. на 1 м кв. площі. Проте це визначення часто дуже не точне, тому, все ж таки, радимо звернутись до спеціаліста інженера-теплотехніка!

]]>
Comment on Електричні котли: плюси і мінуси by Про DMOZ з перших вуст: Інтерв’ю з Олегом Боженком, редактором найпопулярнішого каталогу у світі | Українська блогосфера http://teplo-komfort.com.ua/15/elektrichni-kotli-plyusi-i-minusi/#comment-1465 Про DMOZ з перших вуст: Інтерв’ю з Олегом Боженком, редактором найпопулярнішого каталогу у світі | Українська блогосфера Mon, 08 Dec 2008 16:12:17 +0000 http://teplo-komfort.com.ua/15/elektrichni-kotli-plyusi-i-minusi/#comment-1465 [...] За підтримки: Не влаштовує ціна на газ і вже задумуєтесь про електричне опалення? Експерт розповість все, що вас цікавить про електричні... [...] […] За підтримки: Не влаштовує ціна на газ і вже задумуєтесь про електричне опалення? Експерт розповість все, що вас цікавить про електричні… […]

]]>