Про нас

Приватне підприємство «Тернопіль Тепло-Комфорт» зареєстроване у листопаді 2005 року. Створення фірми стало результатом структурного відокремлення підрозділу по опаленню від приватного підприємства «ТФ «Будівельник». Тому, хоч наша фірма ще досить молода, проте досвід роботи у сфері опалювальних технологій вже досить значний, саме тому ми почали займатись системами опалення, кондиціонування повітря для того, щоб Ви працювали у зручних та комфортних умовах.

Завдяки досвіду роботи та репутації справжнього професіонала на ринку України, наше підприємство набуло статусу офіційного регіонального представника відомих компаній. Ми працюємо з обладнанням світових брендів таких, як «ВАХІ», «VAILLANT», «REHAU», «STELRAD», «HONEYWELL».

Наше підприємство працює за новітніми технологіями, котрі допомагають не лише зігріти чи охолодити оселю, але й зекономити енергію. Переймаючи досвід європейських країн, ми намагаємося йти в ногу з часом. Саме за принципом якості, ефективності, надійності та доступної ціни працюють кваліфіковані фахівці «Тернопіль Тепло-Комфорт». Найкращою рисою нашої відмінної роботи — є індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші спеціалісти пройшли навчання в учбовому центрі компанії «REHAU», провідні спеціалісти приймали участь у семінарах: «Системи сонячних колекторів REHAU SOLECT. Проектування. Монтаж. Обслуговування», «Програмне забезпечення RAUCAD/RAUWIN».

Також відкрито дві філії в Україні:

Підволочиська філія ПП «Тернопіль Тепло-Комфорт»
47800 смт.Підволочиськ, Тернопільського р-ну
вул. Д.Галицького, 43 т./ф. 8(035)20-000, 20-010

Ялтинська філія ПП «Тернопіль Тепло-Комфорт»
98600 м. Ялта
вул. Дарсанівська, 20 т./ф. 8(068)346-71-30